Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вадим Данієлян обговорив питання розвитку ОТГ з представниками Держенергоефективності

02 серпня 2019 | 10:45

Під час робочої зустрічі розглянули дієвість програми «теплих» кредитів, залучення для утеплення бюджетних установ ЕСКО-компаній та впровадження ЕСКО-енергоменеджменту.

Заступник голови ХОДА запевнив колег, що питання енергоефективності та розвитку місцевих громад знаходяться на особистому контролі керівниці області Юлії Світличної.

«Ми готові в рамках повноважень сприяти втіленню ваших ініціатив та залученню громад до реалізації важливих енергоефективних проєктів», - наголосив Вадим Данієлян.

Як підкреслив начальник управління реформування сфери енергоефективності Держенергоефективності Роман Палагусинець, 4 ОТГ Харківщини - Лозівська, Роганська, Малоданилівська та Великобурлуцька - вже підписали меморандум про партнерство з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України. Також міста Чугуїв, Харків, а в перспективі - Первомайський і Лозова - активно залучають інвесторів для впровадження механізмів енергоефективності в державній сфері.

Так, за словами голови правління Української асоціації енергосервісних компаній Олексія Корчміта, для економії енергоресурсів ЕСКО-компанії пропонують такі технології: встановлення індивідуальних теплових пунктів, нових модульних газових або брикетних котелень, систем електроопалення та модернізацію освітлення. Фахівець наголосив, що економія ресурсів при модернізації складає до 50%.

Також в Держенергоефективності підкреслюють роль введення системи енергоменеджменту в державних установах. Про всі ініціативи Агенції представникам ОТГ буде розказано сьогодні під час семінару на тему «Енергоефективність в територіальних громадах». Захід проходить при сприянні ХОДА.


Теги: данієлян робоча зустріч енергоефективність

Поділиться:Схожі новини