Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили хід весняної призовної кампанії 2019 року

28 травня 2019 | 15:55

Селекторна нарада, що була присвячена цій темі, відбулась 28 травня під головуванням заступника голови ХОДА Олександра Скакуна.

Розпочинаючи захід, Олександр Скакун відзначив голів призовних комісій Куп’янського та Первомайського районів, а також міську призовну комісію міста Первомайський.

«Вище перераховані вже станом на сьогодні виконали планове завдання з весняної призовної кампанії 2019 року на 100%», - сказав заступник голови ХОДА.

Військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін на початку доповіді про хід призову на території Харківщини передав відзнаку Міністра оборони України - медаль «За сприяння Збройним силам України» - директору Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації Олексію Максимову.

«Планове завдання для Харківської області – 1512 призовників. Станом на 27 травня районними та міськими комісіями призначено 1140 призовників, що складає всього 75,4% від планового завдання», - зазначив Юрій Калгушкін.

За його інформацією, в області триває оповіщення та проходження медичних комісій призовниками.

Також під час наради обговорили питання участі громадян в охороні громадського порядку та державного кордону України. Про роботу громадських формувань, які беруть участь спільно з Національною поліцією в охороні громадського порядку та державного кордону, доповів директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації Олексій Максимов.


Теги: призов скакун селектор

Поділиться:Схожі новини