Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині відбулись заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення

08 травня 2019 | 09:36

У покладанні квітів на Меморіалі Слави в Лісопарку взяли участь ветерани Другої світової війни та локальних війн, учасники АТО й ООС, волонтери, представники громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування.

«Історія Другої світової війни живе в пам’яті кожного українця, адже події 1939 – 1945 років торкнулися кожної родини та кожної людини на нашій землі, - відзначила у своєму коментарі голова ХОДА Юлія Світлична. - У ці дні ми згадуємо всіх, хто загинув. У ці дні дякуємо тим, хто відбивав нацистську навалу на передовій, хто працював у тилу, хто не здавався на окупованих територіях та робив внесок у спільну перемогу, знаходячись у підпіллі. Щиро бажаємо сил і здоров’я нашим ветеранам та дітям війни».

Учасник АТО, радник голови ХОДА з питань допомоги учасникам АТО Юрій Корсунов відзначив, що для нього та його побратимів День пам’яті та примирення – це дуже важлива дата.

«Сьогодні вшановуємо пам'ять загиблих військових та цивільних. Крім того, ми долучаємося до міжнародного флешмобу «Запали свічку» - одночасно в усіх країнах антигітлерівської коаліції будуть запалені свічки пам’яті. Ми разом із громадськими активістами, представниками обласної державної адміністрації будемо долучатися до цього заходу. Дуже важливо, щоб ми відчували єдність з усім світом – з одного боку, в ушануванні пам’яті загиблих, з іншого – в засудженні злочинів нацистського режиму. Головне, щоб ці події більше не повторилися», - сказав Юрій Корсунов.

Керівник області наголосила: «Скільки б не минуло років від тих подій, маємо пам’ятати їх завжди. Пам’ять об’єднує нас: один - з одним, покоління - з поколінням, українців - з усім світом. І всі разом промовляємо ключові слова, які є наслідком нашої спільної пам’яті: «Ніколи знову!».

Більше фото


Теги: день пам'яті та примирення меморіал покладання

Поділиться:Схожі новини