Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Волонтери – це місток між владою та людьми, які потребують допомоги. Михайло Черняк

27 лютого 2019 | 13:05

27 лютого заступник голови ХОДА взяв участь у засіданні правління Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Михайло Черняк привітав учасників зібрання від імені голови ХОДА Юлії Світличної, подякувавши їм за співпрацю й допомогу, яку вони надають мешканцям області.

«Команда ХОДА протягом останніх років дуже плідно співпрацює з волонтерським рухом, з громадянськими ініціативами. А Червоний Хрест – це взірець волонтерського руху», - сказав заступник голови ХОДА.

Він зазначив, що волонтерський рух існує в усіх державах світу, навіть найбільш розвинутих, тому що всюди виникають питання, які не можуть вирішити державні органи.

«Волонтерський рух – це місток між владою та людьми які потребують допомоги.  5 років тому Україна відчула сплеск волонтерського руху, і саме волонтерство врятувало нашу державу й Харківщину в тому числі, - підкреслив Михайло Черняк. - Що стосується Червоного Хреста, то ми постійно підтримуємо зв’язок, співпрацюємо у вирішенні багатьох питань. Саме Червоний Хрест був серед перших, хто допомагав людям у Балаклії під час надзвичайної ситуації, пов’язаної з аварією на складах боєприпасів».

У ході засідання Михайло Черняк передав почесну відзнаку «Слобожанська слава» співробітниці обласної організації Червоного Хреста Валентині Костенко.

Підбиваючи підсумки роботи обласної організації Червоного Хреста у 2018 році, її керівник Костянтин Башкіров зазначив, що основними напрямками діяльності були допомога постраждалим від військового конфлікту на сході, організація курсів першої допомоги для громадян, медико-соціальна та психо-соціальна підтримка, допомога у розшуку зниклих без вісті тощо.


Теги: черняк червоний хрест

Поділиться:Схожі новини