«Житлобуд-1» вийшов до чвертьфіналу Кубку України

24 жовтня на стадіоні «Сонячний» відбулося харківське дербі 1/8 фіналу Кубку України з жіночого футболу, в якому «Житлобуд-1» з рахунком 3:2 здолав «Житлобуд-2».

Рахунок в матчі на 20-й хвилині відкрила Дар’я Апанащенко з команди «Житлобуд-1». Але на 33-й хвилині Яна Малахова відновила рівновагу. Знову вперед чемпіонок України вивела на 36-й хвилині Ольга Овдійчук. З мінімальною перевагою «Житлобуд-1» команди пішли на перерву. У другому таймі на 74-й хвилині знову влучним ударом відзначилася Яна Малахова з «Житлобуд-2» та зрівняла рахунок. Але остаточний рахунок на табло на 89-й хвилині встановила Дар’я Апанащенко, яка принесла перемогу «Житлобуд-1» 3:2.

Таким чином, віце-чемпіон України «Житлобуд-2» завершив свій виступ в Кубку країни цього сезону, а «Житлобуд-1» вийшов до чвертьфіналу, де 17 листопада зустрінеться з клубом «Ятрань-Берестівець» з Черкаської області.