Ліга чемпіонів. ЖФК «Житлобуд-1» стартував з розгромної перемоги

7 серпня в Харкові розпочалися матчі групового етапу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА. Харківський «Житлобуд-1» з рахунком 8:0 переміг мальтійський клуб «Біркіркара».

Матч, який відбувся на тренувальній базі «Металіста» в селищі Високий, пройшов під тотальною перевагою харківського клубу. Вже на перерву команди пішли за рахунку 5:0 на користь «Житлобуду-1». Влучними ударами відзначилися Юлія Шевчук, Дарина Апанащенко, Надія Куніна. Крім того, дубль у ворота суперниць забила Ганна Вороніна.

У другому таймі рахунок збільшили Ганна Мозольська, Ганна Петрік та ще один м’яч на свій рахунок записала Надія Куніна.

В іншому матчі шостої групи, який також відбувся в селищі Високий, румунська «Олімпія» з рахунком 3:2 переграла клуб «Кардіфф» з Уельсу.

Таким чином після першого туру «Житлобуд-1» вийшов на перше місце групи 6. Наступний матч харків’янки проведуть на тренувальній базі «Металіста» 10 серпня проти уельського «Кардіффу». Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.