Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

963 дитини відтепер будуть займатися в оновленому Будинку дитячої та юнацької творчості

25 липня 2018 | 12:03

Під час робочої поїздки до міста Люботин заступник голови ХОДА Вадим Данієлян відвідав будівлю Будинку дитячої та юнацької творчості Люботинської міської ради та майбутній краєзнавчий музей.

«Через відсутність у місті Будинку культури, звітні концерти Будинку дитячої та юнацької творчості ми проводили в танцювальній залі. Там місця замало навіть для учнів, не те що для батьків» - прокоментував ситуацію начальник відділу освіти Люботинської міської ради Валерій Стрілець.

Зараз заклад планують відремонтувати, зробивши його комфортнішим для учнів та гостей.

Та це не єдиний об’єкт, який буде оновлено. У будівлі колишнього лінійного відділення міліції зробили ремонт, замінили вікна, двері. Провели сантехнічні та електромонтажні роботи. Відтепер у ньому буде розташований краєзнавчий музей та управління соціального захисту населення. Ремонт у приміщенні завершено, лишилось лише вирішити проблему з документами.

«Ми сподіваємось на вашу підтримку та підтримку голови ХОДА Юлії Світличної в передачі приміщення на баланс міської ради», - сказав Люботинський міський голова Леонід Лазуренко.

Вадим Данієлян, у свою чергу, запевнив, що вирішення цього питання знаходиться на контролі обласної влади.


Теги: данієлян школа ремонт

Поділиться:Схожі новини