Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Глушківському дитсадку відновили басейн та відремонтували актову залу

22 червня 2018 | 10:07

Із роботою дошкільного навчального закладу ознайомилась під час поїздки до Куп’янського району голова ХОДА Юлія Світлична.

У грудні 2017 року в дитсадку відкрили третю – додаткову – групу, завдяки чому вдалося вирішити питання дошкільної освіти не тільки для дітей з Глушківки, але й з сусідніх сіл – Кругляківка та Сеньківка. Малечу з цих населених пунктів до садку підвозить автобус – окремо від школярів. Кошти на відновлення та розвиток закладу залучили з різних джерел: обласного та місцевого бюджету, Міжнародного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та від спонсорів.

«Ми дійсно досягаємо реальних результатів тільки тоді, коли об'єднуємо зусилля, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. - Відкриття нової групи в цьому дитсадку стало можливим тільки завдяки об'єднанню зусиль міжнародної організації, меценатів, місцевих бюджетів та допомоги всього батьківського колективу».

Протягом 2017 року в дитсадку капітально відремонтували приміщення для відкриття 3-ї групи, методичний кабінет, сходи, встановили спортивно-ігровий майданчик. Також було оновлено матеріально-технічну базу закладу (придбано все необхідне – від постелі та посуду до меблів). Нова група дитсадку стала першою серед дошкільних закладів Куп'янського району, яка відповідає потребам дітей із інвалідністю. Тут облаштовано пандус та кнопку виклику. До штатного розпису ДНЗ ввели посаду психолога. На даний момент заклад відвідує одна дитина з особливими потребами.

У 2018 році проведені роботи з ремонту актової зали та відновлення басейну за спонсорські кошти.

«Зроблено багато, але попереду ще є робота. Тож працюватимемо далі. У будівлі є ще одне крило, яке зараз занедбане. Зараз обговорили з керівником місцевого господарства питання проведення там ремонту та відкриття ще однієї групи. Цього року відпрацюємо документацію, а з наступного почнемо ремонт та протягом року його зробимо», - повідомила Юлія Світлична.

Голова Куп’янської РДА Микола Ситник відзначив, що зараз район завжди може розраховувати на допомогу обласної влади в реалізації проектів розвитку.

«Ми вже зрозуміли такий момент, що якщо перший крок до реалізації проекту робить сільська рада або район, то у Юлії Олександрівни є таке «золоте правило» – вона обов’язково підтримає місцеву ініціативу. Саме тому якщо 5-7 років тому в районі багато проектів починали, а потім складали «на полицю», то зараз у нас взагалі немає нереалізованих проектів».

Більше фото


Теги: світлична ремонт куп'янськ басейн робоча поїздка дитсадок

Поділиться:Схожі новини