Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Для учасників АТО і сімей загиблих закуплять 11 квартир

21 грудня 2017 | 12:26

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична, пояснюючи суть змін, які були внесені до обласного бюджету під час позачергової сесії облради.

«Щоб придбати житло трьом учасникам АТО з інвалідністю та 8 членам сімей загиблих (які потребують поліпшення житлових умов і перебувають на квартирному обліку), необхідно 10,7 млн грн. Ці кошти у 2017 році передбачені Державним бюджетом України», - повідомила Юлія Світлична.

Необхідні кошти з держбюджету область отримала згідно з розпорядженням Кабінету міністрів України «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2017 рік».

Голова ХОДА пояснила: кошти, призначені для придбання житла учасникам АТО і сім'ям загиблих, надходили в область частинами. Цим розпорядженням КМУ передбачено виділення останньої частини субвенції - 237,4 тис. грн. Рішенням сесії облради кошти будуть перерозподілені між розпорядниками - районними управліннями соціального захисту.

«Ці гроші надходять громадянам на розрахунковий рахунок «Ощадбанку». Протягом року з моменту надходження повної суми громадяни мають право використовувати ці кошти для придбання житла», - уточнила керівник області.

Довідка. За даними Департаменту соцзахисту населення ХОДА, за рахунок субвенції державного бюджету 2016 року в 2016-2017 роках вже придбано 10 квартир для учасників АТО і членів сімей загиблих воїнів.

Більше фото


Теги: шпарага субвенція бюджет житло учасники ато

Поділиться:Схожі новини