Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківські синхроністки вибороли 1 срібну та 5 бронзових медалей чемпіонату світу

24 липня 2017 | 11:19

Це історичний успіх національної збірної України з синхронного плавання на чемпіонатах світу, адже стільки нагород з одного світового форуму наші синхроністки ще не привозили.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

На чемпіонаті світу з водних видів спорту, що з 14 по 30 липня проходить в Будапешті, завершилися змагання з синхронного плавання. В останні дні змагань українська збірна, яка повністю складається з харків’янок, поповнила свою колекцію нагород «сріблом» та «бронзою» в командних вправах.

У змаганнях комбінованих груп Анна Волошина, Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Олександра Кашуба, Марина Алексєєва, Владислава Алексєєва, Валерія Апрелєва, Яна Нарежна та Аліна Шинкаренко отримали за свій виступ 42.0000 бала та впевнено обійшли суперниць з Японії, які посіли третє місце (93.2000). Перемога в цьому виді була за синхроністками з Китаю (96.1000 бала).

Крім того, українки здобули бронзову нагороду в довільній програмі груп з результатом 93.9333 бала. Анна Волошина, Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Олександра Кашуба, Марина Алексєєва, Владислава Алексєєва та Яна Нарежна, таким чином, взяли реванш у японок за технічну програму груп, де, нагадаємо, стали четвертими. Перемога в довільній програмі дісталася збірній Росії (97.3000 бала), друге місце посіли китаянки (95.2333 бала).

Таким чином, збірна України з синхронного плавання завоювала медалі майже в усіх видах змагань (окрім технічної програми груп, а також мікст-дуетів, де не виступала). Найбільшу кількість нагород – шість, додому везе Анна Волошина, яка стала призеркою в командних змаганнях, а також здобула бронзові медалі в технічній і довільній програмах соло та в технічній і довільній програмах дуетів, де виступала разом з Єлизаветою Яхно.


Теги: спорт синхронне плавання

Поділиться:Схожі новини