Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Розвиток держави можливий лише завдяки українському війську, яке захищає нас на передовій. Вячеслав Аббакумов

14 жовтня 2016 | 13:40

14 жовтня заступник голови - керівник апарату ХОДА взяв участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України, які пройшли на базі ХНУПС ім. Івана Кожедуба.

Вячеслав Аббакумов привітав військових та представників силових структур області від імені голови ХОДА Юлії Світличної.

«День захисника України - свято всіх мужніх, сильних та патріотичних людей, які в різні часи на різних фронтах захищали незалежність нашої держави, нашу свободу та право на мирне життя. Сьогодні ми дякуємо воїнам АТО, ветеранам-інтернаціоналістам, героям Другої світової війни. Всім, хто ладен пожертвувати собою заради рідної землі», - сказав заступник голови обласної адміністрації.

Він зазначив, що, незважаючи на те, що свято було започатковане Президентом Петром Порошенком лише два роки тому, воно вже стало однією з головних дат не тільки для військовослужбовців, але й для всіх свідомих громадян нашої країни.

«Сьогодні всі ми живемо під захистом українських військових. Завдяки їхньому щоденному подвигу, ми можемо будувати мирне життя: розвивати країну, збирати врожаї, вчитися, виховувати дітей. Усе це можливо лише тому, що на передовій нас захищає українське військо», - підкреслив Вячеслав Аббакумов.

В урочистому марші на плацу університету взяли учать представники всіх військових підрозділів Харківщини, а також службовці МВС та ДСНС.


Теги: аббакумов хнупс урочистий марш

Поділиться:Схожі новини