Харків’яни вибороли три «золота» чемпіонату України з легкої атлетики

Про це повідомляють у Департаменті у справах молоді і спорту ХОДА.

В Цюрупинську, на Херсонщині, відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молодих юніорів та юнаків (крос).

В змаганнях взяли участь 292 спортсмени з 19 областей України та міста Київ. Збірна Харківської області була представлена 14-ма спортсменами в різних вікових категоріях та вперше за останні 10 років виборола ІІІ загальнокомандне місце.

На рахунку харківських легкоатлетів були 3 золоті та 1 срібна медаль.

Особливо відзначилася Наталя Батрак, яка перемогла в бігу на 3 та 5 км серед жінок з результатами 10:57 та 18:46, відповідно.

Також перемогу святкував Сергій Рибак. В бігу на 3 км серед чоловіків він був першим на фініші з результатом 9:24.

Харків’янка Марина Немченко в бігу на 5 км серед жінок-молоді посіла другу сходинку та вперше виконала норматив «Майстра спорту України».