Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Екологи не чекають на весняне водопілля на річках Харківщини

29 лютого 2016 | 17:56

Про це повідомили під час міжвідомчої наради стосовно стану поверхневих водних об’єктів Харківської області, що пройшла в Департаменті екології та природних ресурсів ХОДА.

Учасники заходу обговорили, як будуть поводити себе водойми Харківщини з настанням весни. Також серед піднятих питань - екологічний стан водних артерій регіону та актуальність загрози розповсюдження пістії на річці Сіверський Донець.

За інформацією Харківського регіонального центру з гідрометеорології, протягом двох декад лютого в регіоні відмічалась слабка відлига. Внаслідок цього на всіх водозборах регіону розпочалось сніготанення, яке призвело до повного сходу снігового покриву протягом 28-31 січня у басейнах річок Донбасу та Приазов’я.

«Внаслідок незначної глибини промерзання ґрунту та відсутності снігового покриву в Харківському регіоні, весняного водопілля на річках басейну Сіверського Донця не буде. Гідрологічний режим водних об’єктів у весняний період буде визначатися, перш за все, кількістю опадів та їх інтенсивністю випадіння, що може призвести до формування короткочасних паводків», - підкреслили гідрометеорологи.


Теги: екологи водопілля сіверський донець

Поділиться:Схожі новини