Юні легкоатлети Харківщини вибороли 12 нагород на чемпіонаті України

30 та 31 січня в Запоріжжі відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків у приміщенні.

Участь в змаганнях взяли 663 спортсмени з 26 областей України та міста Київ.

Провідні юні харківські легкоатлети в цих змаганнях вибороли 6 золотих, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Переможцями стали:

- Віктор Кононенко - спортивна ходьба на 5000м (22:39.66)
- Тарас Шевцов - стрибки з жердиною (4.70м)
- Олексій Овчаренко - біг на 60м з бар’єрами (8.27сек.)
- Єва Підгородецька - біг на 60м (7.63 сек.)
- Артем Левченко - штовхання ядра (16.85 м)
- Дарина Діханова - 5-борство (3295 очок).

Срібні нагороди отримали Юлія Кісілівська - біг на 60м (7.83) та Дарина Вдовиченко - біг на 800м (2:15.84).

Треті місця посіли Олексій Овчаренко - стрибки у висоту, Аліна Ненько - біг на 400м, Ольга Лапузова - стрибки з жердиною, а також естафетна команда у складі Валерії Федунків, Юлії Кісілівської, Аліни Ненько та Дарини Вдовиченко.

За підсумками чемпіонату збірна команда Харківської області з сумою 788 очок виборола друге  загальнокомандне місце. Перше було за командою Дніпропетровської області – 818 очок. Третє місце посіли легкоатлети Київської області – 726 очок.

Паралельно з командною першістю серед областей проводилася і командна першість серед ДЮСШ та СДЮШОР. Перше місце серед ДЮСШ з сумою 264 очка посіла команда харківської КДЮСШ «ХТЗ». Ще одна харківська спортивна школа – КДЮСШ №12 - посіла четверте місце.