Харків’янка виборола «золото» чемпіонату України з дзюдо

В Черкасах відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років, на якому спортсмени Харківської області завоювали 1 золоту, 3 срібні та 1 бронзову медалі.

Чемпіонкою України у ваговій категорії до 52 кг серед жінок стала Катерина Чертил. У фіналі харків’янка здолала суперницю з Тернопільської області Алвард Акопян.

Срібну медаль в змаганнях серед жінок виборола Анастасія Шевченко, програвши у фіналі вагової категорії до 57 кг. Харків’янку змогла побороти Марія Скора із Запорозької області.

Бронзовою медаллю у вазі понад 78 кг відзначилася Юлія Одринська.

В змаганнях серед чоловіків на рахунку харків’ян - два «срібла». У вазі до 66 кг друге місце посів Роберт Гасанагаєв, який у фіналі поступився киянину Геворгу Манукяну. В свою чергу, Олександр Міндила поступився у фіналі вагової категорії до 100 кг супернику з Хмельницької області Антону Савицькому.

За підсумками змагань буде сформована збірна команда України на чемпіонат Європи з дзюдо серед молоді до 23 років, який з 13 по 15 листопада цього року відбудеться у столиці Словаччини – Братиславі.