Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Нові покоління потрібно виховувати на подвигах ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Михайло Черняк

10 вересня 2015 | 15:52

10 вересня заступник голови ХОДА взяв участь в урочистому відкритті фотовиставки «Чорнобиль. Я там був» в Чугуєві.

Виставка, присвячена ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, відкрилася в одному з залів музею ім. І. Ю. Рєпіна. На її відкриття зібралися ліквідатори аварії на ЧАЕС з різних куточків Харківської області.

Звертаючись до присутніх, Михайло Черняк зазначив, що сьогодні необхідно не просто зберегти пам'ять про Чорнобиль, але і витягти уроки з цієї трагедії.

«Так склалося, що на долю нашої країни, нашого народу на протязі історії припадали колосальні випробування. І Чорнобильська трагедія – одне з таких випробувань. Майже 30 років тому саме нам, українцям, довелося рятувати всю Європу від наслідків аварії світового масштабу. Більше 400 тисяч наших співвітчизників були задіяні в ліквідації, багато з них вже пішли з життя. Безумовно, ми не повинні забувати про їх подвиг. Це та історія, на якій потрібно виховувати наше підростаюче покоління, - підкреслив заступник голови обладміністрації. - Ми дуже вдячні учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Сьогодні їм непросто, але Харківська обласна адміністрація робить все можливе, щоб вирішувати їх питання і підтримувати в міру своїх повноважень».

Після урочистого відкриття виставки відбулася панахида за тими ліквідаторам, які вже пішли з життя.

Фотовиставка «Чорнобиль. Я там був» працюватиме в Чугуєві 10 днів, після чого представлені на ній роботи перейдуть до фонду музею. Як повідомив організатор виставки і автор більшості робіт фотограф Юрій Ворошилов, присвячені 30-річчю Чорнобильської катастрофи фотовиставки проводитимуться в усіх районах області.

У Чугуївському районі, за словами голови райдержадміністрації Євгена Королюка, також заплановано низку інших заходів, присвячених 30-річчю Чорнобильської трагедії. У тому числі – відкриття 7 пам'яток в населених пунктах району.


Теги: виставка черняк чугуїв чорнобиль чаес

Поділиться:Схожі новини