Бадмінтоністи завоювали дві «бронзи» на етапі Кубка Європи

В Санкт-Петербурзі пройшов етап Кубка Європи з бадмінтону рівня International Challenge, на якому харківські спортсмени посіли треті місця в чоловічій одиночній та жіночій парній категорії. Про це повідомили в Департаменті у справах молоді та спорту ХОДА. В змаганнях серед чоловіків харків'янин Артем Почтарьов дійшов до півфіналу, обігравши спортсменів зі Словенії, Австрії, Малазії та В`єтнаму. В матчі за вихід до фіналу суперником Артема став майбутній переможець турніру росіянин Володимир Мальков. На жаль, пройти його харків’янину не вдалося та, програвши у двох сетах 15:21 і 12:21, він посів третє місце.

Ще одну бронзову медаль завоювала в жіночій парній категорії харків'янка Єлизавета Жарка. В парі з Наталєю Войцех з Дніпропетровська вона почала боротьбу з 1/8 фіналу, та впевнено у двох сетах обігравши по черзі два російські дуети, вони дійшли до півфіналу. Суперницями українок в цьому матчі стали бадмінтоністки з Туреччини Озге Байрак та Несліхан Йігіт, та програвши з рахунком 16:21, 11:21, Єлизавета і Наталя посіли третє місце. В свою чергу, їх суперниці зайняли друге місце, програвши у фіналі російській парі.