Харківський «Локомотив» став 15-разовим чемпіоном України з волейболу

За 90-річну історію українського волейболу харківський клуб «Локомотив» в п'ятнадцятий раз став переможцем чемпіонату України. Друге місце посіла команда «Хімпром-СумДУ», бронзовим призером стала ще одна харківська команда – «Юракадемія», четверте місце у турнірній таблиці належить ВК «Вінниця».

У Палаці Спорту «Локомотив» переможців сезону 2014-2015 рр. і медалістів сьогодні вітали начальник Департаменту молоді і спорту ХОДА Віталій Кириленко, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, президент Федерації волейболу України Володимир Туровський, народний депутат України, Почесний президент ВК «Локомотив» Віктор Остапчук, начальник Південної залізниці Микола Уманець, ректор Національного юридичного університету ім.Я.Мудрого Василь Тацій, дворазовий Олімпійський чемпіон Юрій Поярков, президент ВК «Локомотив» Євген Щербіна.

Як зазначалося під час урочистої церемонії нагородження, Харків по праву вважається осередком українського волейболу. Наше місто виховало цілу плеяду спортсменів міжнародного рівня. Тож вшанування і нагородження призерів і переможців невипадково відбувалося у волейбольній столиці.