Харківські борці успішно виступили на юнацькому чемпіонаті України

В Івано-Франківську на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1999 – 2000 років народження спортсмени Харківської області здобули три золоті, одну срібну і дві бронзові медалі. Чемпіоном України у ваговій категорії до 35 кг став Олег Гайдар. В фінальній сутичці він переміг суперника з Волинської області Володимира Сержантова.

Ще одне золото харків’яни вибороли в ваговій категорії до 53 кг. Денис Бороган у фіналі переміг Михайла Храба з Чернівецької області.

А ось фінал у ваговій категорії до 42 кг вийшов виключено харківським. На килимі в боротьбі за золоту медаль зійшлися Каміль Керімов та Мухаммед Алієв. Перемогу святкував Каміль, а Муххамеду дісталося срібло чемпіонату.

В свою чергу бронзові нагороди на рахунок збірної Харківської області додали Христина Малявка та Вероніка Минка. Обидві виступали у ваговій категорії до 62 кг, та виграли поєдинки за третє місце. Христина перемогла суперницю з Херсонської області, а Вероніка здолала спортсменку з Полтави.