Харків’яни вибороли дві золоті медалі на чемпіонаті України з фехтування на шпазі серед кадетів

26 та 27 січня у харківському спортивному комплексі «Уніфехт» відбувся чемпіонат України з фехтування на шпазі серед кадетів. У змаганнях взяли участь 124 спортсмени, серед яких 73 юнаки та 51 дівчина, - повідомляє офіційний сайт Депаратменту у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА. Чемпіонкою України 2013 року стала представниця збірної Харківської області Наталя Степанян, а харків’янин Олексій Махонін посів друге місце в особистій першості. У командному заліку серед юнаків збірна Харківщини виборола перше місце, а в командних змаганнях серед дівчат харків’янки посіли друге місце.