Держслужбовці Харківщини вдало стартували на Всеукраїнській Спартакіаді

З 17 по 22 вересня у місті Алушта проводиться ХІV Всеукраїнська Спартакіада серед держслужбовців. Участь у змаганнях, які проходять у чотирьох видах спорту, беруть 22 представника Харківської області. По закінченню третього ігрового дня харківські чиновники здобули досить високі результати.  Футболісти вдало подолали груповий етап. Здобувши одну перемогу та дві нічиї, харків’яни посіли перше місце у групі, та вже сьогодні, 20 вересня, зіграють у 1/8 фіналу проти команди Полтавської області.

Також сьогодні за бронзову нагороду у настільному тенісі серед жінок побореться Ірина Рудь. А за 11-12 місце з представниками Сумської області посперечаються харківські волейболісти. Продовжують шлях до медалей у шахах і Геннадій Кутовий та Зоя Олійник.

Варто зазначити, що найвищим досягненням держслужбовців Харківської області на Всеукраїнській Спартакіаді було 13 місце у загальнокомандному заліку, та по закінченні цих змагань планується увійти до першої десятки кращих команд України.