Виберіть шрифт Arial Times New Roman
Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий
01 березня 2012 | 13:41
«Театри області за 2011 рік дали майже 1600 вистав, у тому числі 13 прем'єр, які відвідали близько 396 тис. глядачів. Доходи від основної діяльності театрів склали майже 12 млн. грн., що на 40% більше аналогічного показника за 2010 рік», – повідомив сьогодні в ході підсумкового звіту перед депутатами Харківської обласної ради голова ХОДА Михайло Добкін.
За його словами, протягом 2011 року в установах культури Харківської області було проведено майже 80 тисяч культурно-мистецьких заходів, в яких взяло участь більше 10 млн. осіб.
Також губернатор зазначив, що в 2011 році з ініціативи Харківської обласної державної адміністрації після 20-річної перерви була відроджена традиція вручення премії імені І.Є. Рєпіна кращим художникам в області живопису, графіки та декоративно-прикладного мистецтва.
Теги: добкін
Поділиться:
26 лютого 2014 | 17:02
Голова облдержадміністрації Михайло Добкін передав свої обов’язки першому заступнику голови ХОДА
24 лютого 2014 | 19:52
Вперше Харківська область за рейтингами діяльності ОДА увійшла до трійки лідерів
24 лютого 2014 | 19:37
Обов'язки голови Харківської облдержадміністрації виконуватиме Валентин Дулуб