Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відновлено роботу дитячого позаміського табору «Лісова галявина»

23 червня 2011 | 16:52

Сьогодні на території сел. Високий Харківського району відкрито дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Лісова галявина», котрий не функціонував з 2009 року. Участь у відкритті табору взяли голова облдержадміністрації Михайло Добкін, заступник голови облдержадміністрації Євген Савін та голова Харківської райдержадміністрації Віталій Збукар. З 1 липня розпочинається перша зміна, котра прийме на оздоровлення та відпочинок 182 дитини.

«Раніше табір належав КП «Міськелектротранс», але він не зміг його утримувати через важке фінансове становище. У цьому році він був переданий в комунальну власність Харківської області. Його взяли на баланс КП «Теплові мережі Харківського району» з умовою, що протягом 3-4 років табір буде приведений в порядок. Три роки табір не працював, приміщення були в жалюгідному стані, територія була не підготовлена ​​до прийому дітей. З травня 2011 року зусиллями районної влади, підприємств, бізнесу були зроблені дуже серйозні зусилля з приведення в порядок території табору», - повідомив голова облдержадміністрації.

За його словами, у «Лісовій галявині» відпочиватимуть діти зі складних сімей, діти-сироти або виховувані одним батьком.Путівки для них будуть купуватися за бюджетні кошти, таким чином бюджет буде стимулювати розвиток табору, і частину коштів можна буде спрямувати на підтримку установи в порядку.

«З року в рік тут будуть освоюватися кошти, приводитися в порядок недоремонтовані корпуси, щоб табір зміг прийняти ще більше дітей», - підкреслив Михайло Добкін.


Теги: лісова галявина добкін

Поділиться:Схожі новини