Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Крім основної програми в рамках фестивалю «Харьковская сирень» буде проведено величезну кількість майстер-класів. Вікторія Маренич

17 травня 2011 | 15:23

Традиційно в ході Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» відомі актори і режисери проведуть для всіх охочих майстер-класи. Як повідомила сьогодні в ході прес-конференції начальник управління у справах преси та інформації ХОДА - співголова Міжнародного фестивалю короткометражного кіно «Харьковская сирень» Вікторія Маренич, в поточному році розкривати секрети акторської майстерності для харків'ян буде не менш зірковий склад акторів, ніж у попередні роки.

«Наш кінофестиваль цікавий тим, що крім іміджевих заходів, крім основної програми, у нас ще буде проведена величезна кількість майстер-класів. Цього року майстер-класи люб'язно погодилися провести такі відомі в Україні актори, як Остап Ступка та Богдан Бенюк. З Росії до нас приїдуть і проведуть майстер-класи Народні артисти Росії Алла Іллівна Сурикова та Володимир Петрович Фокін, голова нашого журі.Також у нас буде ще один майстер-клас блискучих, на мій погляд, акторів, які на сьогоднішній день мають свою студію «Кінодебют» - це Борис Токарєв і Людмила Гладунко», - повідомила Вікторія Маренич.


Теги: маренич «харьковская сирень»

Поділиться:Схожі новини