Питання збереження дротового радіо в Харківській області буде вирішено
![Питання збереження дротового радіо в Харківській області буде вирішено Питання збереження дротового радіо в Харківській області буде вирішено](/content/documents/551/55042/thumb-newsSpisok-190x139-d5f8.jpg)
Як зазначив сьогодні під час програми «Ранковий ексклюзив» в ефірі Харківського державного обласного радіо заступник голови ХОДА Євген Савін, питання про можливе відключення дротового радіо в Харківській області досить серйозне, тому що у нього найбільша кількість слухачів. «Дротове радіо - одне з дуже серйозних джерел інформації в Харківській області, - зазначив він. - Ми проводили соціологічне дослідження і розуміємо, що у нього найбільша кількість слухачів. Також ми розуміємо, що зі зміною власника проблема фінансування цього напрямку в ВАТ «Укртелеком» може бути припинена. Я думаю, що ми вирішимо це питання шляхом створення комунального підприємства, яке візьме на себе обслуговування мереж дротового радіо».