Завтра на Харківщині відбудеться благодійна акція «З Великоднем»
![Завтра на Харківщині відбудеться благодійна акція «З Великоднем» Завтра на Харківщині відбудеться благодійна акція «З Великоднем»](/content/documents/550/54920/thumb-newsSpisok-190x120-642b.jpg)
Завтра, 23 квітня в Харківській області відбудеться благодійна акція «З Великоднем». О 10:15 на території Харківської єпархії розпочнеться церемонія освячення 10 000 Великодніх пасок, після чого представники облдержадміністрації, обласної та міської рад передадуть у дитячі будинки, інтернатні заклади, будинки ветеранів та установи охорони здоров'я Харкова та області.