Спортсмени Харківщини вибороли кілька золотих медалей на змаганнях Кубку України зі стрибків у воду

17-21 березня у Запоріжжі відбувся Кубок України зі стрибків у воду у вікових групах «А» і «В». У змаганнях взяли участь збірні команди Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Луганської, Миколаївської та Харківської областей. Дані змагання є першим етапом відбору до складу збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи серед юніорів, який відбудеться 26.06 – 3.07.2011 р. у Сербії. Як повідомляє офіційний сайт ГУ у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА, серед спортсменів Харківської області відзначився учень ХДВУФК №1, вихованець МК ДЮСШ з водних видів спорту Я. Клочкової Сергій Бондар, який завоював три золоті медалі у стрибках з трампліну – 1 метр, вишки та у синхронних стрибках з трампліну – 3 метри.