Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харківському національному технічному університеті сільського господарства відбулася лекція з питань застосування положень Податкового кодексу України

02 лютого 2011 | 12:19

Сьогодні в Харківському національному технічному університеті сільського господарства відбулося відкриття курсу лекцій з питань застосування положень Податкового кодексу України в сільськогосподарських підприємствах Харківської області.  

У відкритті взяв участь заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексійчук, заступник начальника Головного управління АПК Харківської облдержадміністрації Володимир Звеков, представники профільних управлінь ХОДА,а також головні бухгалтери сільськогосподарських підприємств Харківського регіону.

«Нам необхідно відродити село, щоб до 2014 року в Харківський регіон був у трійці лідерів у рейтингу регіонів України. Наш регіон має все необхідне, щоб мати передові показники по всій країні», - підкреслив у своєму вступному слові заступник голови ХОДА. 

У зверненні до бухгалтерів сільськогосподарських підприємств області Віталій Алексейчук сказав: «Бухгалтерія є фундаментом, на якому стоїть сільське господарство. Ви - права рука керівника, тому саме від вас сьогодні залежить «кільце» фінансових витрат підприємства. Працюйте, щоб ваші підприємства були прибутковими і приносили користь нашому регіону, а також його мешканцям».
 


Теги: алексейчук податковий кодекс лекції

Поділиться:Схожі новини