Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харківській області проводяться профілактичні заходи щодо попередження отруєнь грибами, ягодами, декоративними та дикоростучими рослинами

22 жовтня 2010 | 19:29

Щоб запобігти отруєнням мешканців Харківської області грибами та ягодами, Харківським обласним центром здоров'я, який підпорядкований Головному управлінню охорони здоров'я, проводиться низка профілактичних заходів. В першу чергу йдеться про попередження та інформування населення.

Про це в ході селекторної наради 22 жовтня повідомила заступник начальника Головного управління охорони здоров’я ХОДА Тетяна Єфіменко.

Зокрема, в медичних закладах області та в місцях масового перебування населення розповсюджено 35 тисяч санітарно-освітніх матеріалів щодо попередження отруєння неїстівними грибами. Також для інформування населення використовуються можливості телебачення – стрічка, що біжить, та інформаційні програми. До профілактичної роботи залучені місцеві теле- та радіоканали (м.Первомайськ, м.Лозова, м.Ізюм та В.Бурлуцький район).

З метою попередження отруєнь дітей дикоростучими рослинами медичні працівники провели цільові зустрічі, лекції та бесіди у загальноосвітніх навчальних закладах із школярами та їх батьками, в тому числі і на батьківських зборах.

Окрім того, керівниками закладів охорони здоров'я та керівниками закладів освіти вжиті заходи щодо очищення прилеглої території від дикоростучих та декоративних рослин, що містять отруйні речовини.

В усіх лікувально - профілактичних закладах області проведені додаткові заняття з медичним персоналом, зокрема з лікарями анестезіологами - реаніматологами, педіатрами, терапевтами, фельдшерами бригад швидкої та невідкладної медичної допомоги та фельдшерсько - акушерських пунктів з питань надання невідкладної допомоги при отруєннях грибами та дикоростучими рослинами на догоспітальному та госпітальному етапі.
 


Теги: отруєння

Поділиться:Схожі новини