Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Щодня працюємо над обороноздатністю Харкова – Олег Синєгубов

05 липня 2022 | 13:12

Про це повідомив під час ефіру національного марафону начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Очільник області підкреслив, що кожного дня працюють над підвищенням обороноздатності, аби ворог не мав можливості просуватися. Адже російські війська не втратили планів щодо Харкова та можуть атакувати з півночі чи північно-східного напрямку.

«Щодо наступу на Харків – такої небезпеки немає, однак ми розуміємо, що місто і вся область є принциповими. Важливі стратегічно та відповідно політично, оскільки з 24 лютого дійсно чинимо опір ворогові, тримаємо наші кордони на лінії зіткнення замкнутими», – наголосив Олег Синєгубов.

Як зазначив начальник ХОВА, ворог концентрує свою увагу здебільшого на Ізюмському напрямку для того, щоб завдати ударів в бік Слов’янська.

«Через Ізюмський напрямок окупанти збільшують свою військову присутність, так налагодили логістичні маршрути через Куп’янську громаду. Це для них принципова позиція. Але вони не лише тримають її, а й постійно атакують ЗСУ біля Барвінкового та Лозової. Однак, наші військові тримають удар, через що ворог концентрує свою увагу на обороні раніше зайнятих позицій. При цьому окупанти несуть значні втрати серед своєї живої сили та броньованої техніки», – сказав Олег Синєгубов.

Також він додав, що на Ізюмському напрямку ЗСУ нещодавно вчергове знищили склади з боєприпасами ворога.


Теги: синєгубов оборона

Поділиться:Схожі новини