Харків’яни перемогли на міжнародних змаганнях з шорт-треку

Спортсмени Харківської області завоювали 5 золотих, а також 5 срібних і 2 бронзові нагороди на міжнародному турнірі з шорт-треку Меморіал Ференца Чіжмадії, який відбувся в Угорщині.

Змагання проходили з 22 по 24 жовтня в місті Дебрецен.

Серед жінок високий результат показала Світлана Репецька, на рахунку якої були 3 золоті медалі. Вона перемогла на дистанціях 1500м, 1000м та 500м.

У змаганнях серед чоловіків Данііл Бергін став переможцем на дистанції 1000м, посів друге місце на 1500м та третє – на 500м.

Ще один харківський спортсмен Ростислав Леонтенко став бронзовим призером на дистанції 1500м.

У змаганнях серед юніорок медалями відзначилися Катерина та Єлизавета Соловйови. У своїй віковій категорії Єлизавета Соловйова завоювала "золото" на дистанції 777м, а також фінішувала другою на дистанції 333м. Її старша сестра Катерина здобула три срібні медалі на дистанціях 1000м, 500м та 777м.

Загалом українські спортсмени завоювали на цих змаганнях 6 золотих, 8 срібних та 2 бронзові медалі.