Харківські сумоїсти перемогли на чемпіонаті Європи

Змагання серед юнаків та юніорів відбулись з 23 по 25 липня в Польщі.

Участь у них взяли 340 спортсменів з 12 країн, які розіграли медалі в трьох вікових категоріях.

За підсумками чемпіонату на рахунку спортсменів Харківщини були 4 золоті, 4 срібні та 4 бронзові медалі.

Найбільшу кількість золотих медалей наші спортсмени вибороли в категорії юніорів (U-18). Чемпіонами Європи стали Артем Мартюшев, Станіслав Луценко, а також Ярослав Гамов, Рустам Пелін та Дмитро Гаміловський у командних змаганнях.

Крім того, Дмитро Гаміловський став бронзовим призером в особистих змаганнях у вазі понад 100кг.

У змаганнях серед юніорок Ганна Фоміцька стала срібною призеркою в ваговій категорії понад 75кг та посіла друге місце в команді.

У категорії U-16 Максим Бутаєв став чемпіоном у вазі до 95кг, а також здобув бронзову медаль у командних змаганнях. Микита Каневський став срібним призером у ваговій категорії до 75кг.

У наймолодшій віковій категорії (U-14) Володимир Безверхий завоював срібну нагороду в ваговій до 55кг, а Севастьян Сотніков та Артемій Атрощенко стали бронзовими призерами чемпіонату Європи в ваговій категорії до 65кг. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ОДА.