Харків’яни завоювали 9 нагород на домашньому чемпіонаті України з велоспорту на треку

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Участь у змаганнях у Харкові взяли 100 спортсменів з 10 областей країни, які розіграли медалі в двох вікових категоріях: серед юнаків та дівчат, а також серед молодших юнаків та дівчат.

За підсумками чемпіонату на рахунку збірної команди Харківської області були 2 золоті, 2 срібні та 5 бронзових медалей.

Дворазовим чемпіоном України став Данило Киріченко. Підопічний тренерів Сергія Телиціна та Марії Зарванської переміг у кейрині та спринті серед юнаків.

Найбільшу кількість нагород у медальний кошик Харківщини поклала Софія Ковтун. У змаганнях серед дівчат на її рахунку «срібло» у спринті та бронзові медалі – у кейрині та медісоні.

Крім того, Софія стала бронзовою призеркою в командному спринті, де до команди також увійшли харків’янки Аліса Васильєва та Мирослава Гриценко, а також у командних перегонах переслідування в складі об’єднаної команди разом з Алісою Васильєвою та двома спортсменками з Львівської області.

Ще одну срібну нагороду здобула Софія Зверєва у командних перегонах переслідування серед дівчат у складі об’єднаної команди зі спортсменками з Миколаївської області.

Харківський спортсмен Арсеній Єлашко став бронзовим призером у кейрині серед юнаків.