Анастасія Безатосна перемогла на XVI Універсіаді України з дзюдо

Участь у змаганнях в Сумах взяли спортсмени з понад 20 закладів вищої освіти, в тому числі з двох харківських.

У ваговій категорії до 48кг серед жінок фінал був за студентками Харківської державної академії фізичної культури. Перемогу одержала Анастасія Безатосна, а Катерина Пирог посіла друге місце.

Ще одна дзюдоїстка ХДАФК Поліна Мусіхіна стала срібною призеркою в ваговій категорії до 78кг, поступившись у фіналі суперниці із Західноукраїнського національного університету з Тернополя Галині Ковальській.

Також на рахунку студентів Харківської державної академії фізичної культури - бронзова медаль у командних змаганнях у форматі «стінка на стінку» серед чоловіків.

Ще одну бронзову медаль Харківщині принесла студентка Національного юридичного університету Вікторія Попович, яка посіла третє місце в ваговій категорії до 63кг.

«Ці змагання стали одним з етапів відбору в студентську збірну України для участі у XXXI Всесвітній літній Універсіаді, проведення якої планується в серпні цього року в китайському Ченду», - повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.