Збірна Харківської області завоювала 7 золотих нагород чемпіонату України з тхеквондо

Участь у змаганнях взяв 161 тхеквондист з 17 регіонів країни.

19 квітня в Харківському палаці спорту «Локомотив» стартувала серія змагань, упродовж трьох днів нагороди розіграють молодь, юніори та кадети.

Першими за медалі поборолася молодь – спортсмени 2001-2005 років народження. За підсумками чемпіонату збірна Харківської області, завоювавши 7 золотих, 4 срібних і 8 бронзових медалей, посіла перше загальнокомандне місце.

Чемпіонами України стали: Владислав Функендорф, Денис Іващенко, Олександр Дзюба, Артур Куліда, Віра Процвітаєва, Наталя Бондар, Маргарита Крайнова.

Срібні медалі здобули: Ілля Микулін, Станіслав Пліско, Влас Чеша та Тетяна Ткаченко.

Бронзовими призерами стали: Владислав Майков, Артем Гайдар, Микита Жупійов та Дмитро Кириленко, Олексій Іщенко, Ярослав Чорний, Еріка Бригіда та Євгенія Янчукова.

Друге місце в загальнокомандному заліку посіли тхеквондисти Києва, а третє - збірна Хмельницької області.

Наступними медалі чемпіонату України розіграють кадети. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ОДА.