Збірна області виборола 10 нагород чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні

У змаганнях, які відбулись у Києві, взяли участь понад 158 спортсменів з 16 областей країни.

У тому числі серед них були переможці та призери чемпіонатів світу і Європи у категорії «мастерс». За підсумками чемпіонату харківські спортсмени вибороли 5 золотих, 4 срібні та 1 бронзову медалі. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Триразовим чемпіоном став Віктор Лук'янченков. Він переміг у бігу на 200м, 400м та на 60м з бар’єрами. Крім того, на його рахунку срібна медаль у бігу на 60м.

Ще дві золоті нагороди Харківщині приніс Сергій Рєпін, який показав кращі за суперників результати в стрибках у довжину та потрійному стрибку. Також Сергій Рєпін посів друге місце в стрибках у висоту.

Срібними призерами чемпіонату у бігу на 3000м стали Олег Слабченко та Надія Волкова.

Бронзову медаль у бігу на 400м завоював Віталій Фіщенко.