Марія Сухопалова виборола медалі міжнародного турніру

У турецькій Аланії відбулися два рейтингові міжнародні велоперегони з МТБ в олімпійській дисципліні «крос-кантрі».

У перегонах першої категорії «Velo Alanya MTB Cup» харків’янка фінішувала третьою, пропустивши вперед суперниць з Чехії. Переможниці перегонів Анеті Новотні Марія Сухопалова поступилася трохи більш ніж три хвилини, а від срібної призерки Кароліни Бедрнікової відстала на 1 хвилину 8 секунд. «Бронза» принесла харків’янці 16 рейтингових очок.

Ще в одних перегонах першої категорії, які відбулись у межах турніру, Марія Сухопалова фінішувала другою, поступившись лише Кароліні Бедрніковій. Разом зі срібною медаллю Марія отримала 18 рейтингових очок, повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.