Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Міські лікарні мають швидко і якісно запобігати розповсюдженню COVID-19. Олексій Кучер

16 червня 2020 | 14:04

Голова ХОДА наполягає на тому, що лікарям харківських лікарень необхідно використовувати методи, відпрацьовані в районах області: своєчасне визначення кола контактів хворих, проведення діагностики та ізоляцію носіїв інфекції.

Це Олексій Кучер заявив, коментуючи те, що останніми днями на Харківщині фіксується рекордна кількість випадків Ковід-19.

«Необхідно констатувати, що від 60 до 80 % цієї статистики нам робить місто Харків. Тому вчора була проведена нарада за участю керівників структурних підрозділів, які відповідають за медицину міста, лікарів міських лікарень, які приймають хворих на Ковід-19. Було визначено алгоритм дій та фактично проведений інструктаж. Я сподіваюсь, що той алгоритм, який був нами відпрацьований в області, спрацює. В області ми швидко зупиняли розповсюдження інфекції: наприклад, у Високопіллі чи Стрілечій. В нас є цей досвід. Зараз ми намагаємося зробити все, щоб лікарі Харкова також швидко і якісно реагували на розповсюдження хвороби», - пояснив Олексій Кучер.

Він підкреслив, що відповідальність за епідситуацію лежить також на жителях міста та правоохоронних органах.

«Це комплексна проблема. З одного боку, потрібно, щоб люди розуміли і дотримувались соціальної дистанції, маскового режиму. З іншого боку, на порушення карантинних заходів необхідно жорстко реагувати поліції. Ми поставили це питання перед правоохоронними органами», - сказав голова ХОДА.


Теги: лікарня кучер

Поділиться:Схожі новини