Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайло Черняк провів особистий прийом громадян

12 лютого 2020 | 17:03

12 лютого до заступника голови ХОДА звернулися понад 30 жителів Харківської області.

Переважно заявники просили допомоги в лікуванні та придбанні дорогих медичних препаратів, а також проведенні операцій.

Михайло Черняк розповів про порядок розгляду таких звернень під час засідань комісії з надання одноразової матеріальної допомоги. Він також зазначив, що в минулому році матеріальну допомогу отримали тисячі жителів області.

«Усі заяви про матеріальну допомогу розглядаються персонально. Щоб отримати часткову або повну компенсацію витрачених на лікування коштів, необхідно надати комплект документів, у тому числі копії чеків за придбані ліки або послуги», - звернувся до заявників заступник голови ХОДА.

Також жителі області зверталися за допомогою в проведенні медичного обстеження і лікування. Михайло Черняк запевнив, що всі, хто потребує медичної допомоги, зможуть її отримати в обласних закладах охорони здоров'я. Значна кількість звернень заявників стосувалася прохань сприяти у проведенні операцій щодо заміни тазостегнових суглобів, лікуванні катаракти, а також придбання медикаментів.

Крім того, заявники порушували питання соціального характеру. Про допомогу попросила прийомна сім'я з міста Люботин, яка виховує 7 дітей. Нещодавно у них згорів будинок.

«Ми обов'язково допоможемо вам матеріально, а також зв'яжемося з міською владою Люботина, щоб і вони доклали максимум зусиль для вирішення проблеми», - відповів Михайло Черняк.

З проханням оформити документи для отримання необхідних соцвиплат звернувся житель Шевченківського району, який сам виховує двох малолітніх дітей.

Вирішення порушених у ході прийому питань Михайло Черняк взяв під особистий контроль.


Теги: черняк особистий прийом громадян

Поділиться:Схожі новини