Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Завдяки втручанню голови ОДА проблема з опаленням в Малинівській амбулаторії буде вирішена

02 грудня 2019 | 18:13

Про труднощі з підключенням газу до новобудови очільник громади розповів під час зустрічі голови ХОДА Олексія Кучера з керівниками ОТГ області 27 листопада.

Нову амбулаторію в Малинівці ввели в експлуатацію у вересні. Сьогодні там працюють два сімейні лікарі, кожен з яких підписав декларації з двома тисячами пацієнтів. Щодня амбулаторію відвідують від 30 до 70 пацієнтів. Але з початком холодів вони опинилися під загрозою лікуватися в холодних приміщеннях, оскільки «Харківгаз» не підключив заклад до газопостачання.

«Опалення в амбулаторії тільки газове, там стоїть економічний котел. Проектувала зовнішні й внутрішні мережі районна філія «Харківгазу». Та коли почався опалювальний сезон, у нас почалися проблеми. В амбулаторії є два житлові приміщення, які сьогодні не потрібні, тож, щоб зекономити, ми не планували їх підключати до опалення. «Харківгаз» через це не підключає амбулаторію, присилає то одного представника, то іншого. І так все тягнулося, поки ми не розказали про проблему голові ХОДА», - розповів голова Малинівської ОТГ Микола Семер’янов.

Наразі амбулаторію опалюють електричними обігрівачами. Директор закладу Сергій Крюков радіє тому, що будівлю звели відповідно до всіх вимог енергозбереження, і чотирьох обігрівачів досі вистачало, щоб в приміщеннях було тепло.

Утім, колектив амбулаторії з нетерпінням чекає, коли почне працювати опалення, адже невдовзі морози стануть більшими, і обігрівачів буде недостатньо.

Зараз проблема нарешті вирішується. Після втручання Олексія Кучера Чугуївська філія «Харківгаз» та керівництво ОТГ дійшли згоди та знайшли шляхи виходу з ситуації. Усі документи, які необхідні для підключення закладу до газопостачання, підготовлені, залишається тільки отримати позитивний висновок Держпраці. За прогнозами, вже на цьому тижні Малинівську амбулаторію зможуть підключити до опалення.


Теги: малинівка амбулаторія кучер опалення

Поділиться:Схожі новини