ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Тези щодо позачергових виборів Президента України.

22 травня 2014 | 00:00

На 25 травня 2014 року призначені позачергові вибори Президента України, які відбудуться

ДЕМОКРАТИЧНО:
Громадяни всіх регіонів єдиної України матимуть доступ до голосування і зможуть віддати свій голос за обраного кандидата в Президенти. Виборці матимуть повну свободу до волевиявлення.
 
Всі кандидати мають рівний доступ до спілкування з виборцями та проведення рекламної кампанії. Державні органи ніяк не впливають на виборчий процес
 
Понад 2780 спостерігачів від іноземних держав, міжнародних організацій спостерігатимуть за демократичністю процедури виборів. Кількість міжнародних спостерігачів на виборах свідчить про підтримку України з боку світової спільноти, яка скаже своє слово про визнання легітимності народного волевиявлення
 
ЛЕГІТИМНО:
Процедура голосування буде проведена у повній відповідності із законодавством - всі необхідні процедури будуть дотримані.
 
Зміни до виборчого законодавства дозволили організувати голосування для тих мешканців України, які мешкають на тимчасово окупованих територіях.
 
ЦВК підготував до голосування всі необхідні документи, створена організаційна структура, працюють виборчі комісії та дільниці всіх рівнів.
 
Вибори відбудуться за будь-яких умов, адже неможливість їхнього проведення в окремих районах з міркувань безпеки не впливає на загальну легітимність виборчого процесу
 
БЕЗПЕЧНО:
Всім громадянам буде гарантовано безпеку в ході голосування - над цим працюють як силові відомства, так і громадські активісти.
 
Всі силові відомства головним пріоритетом мають гарантувати безпечне голосування і активно працюють над ним
 
Так само українські силові структури концентруватимуть увагу на забезпеченні безпеки процесу підрахунків голосів.
 
Громадські активісти всіх регіонів у координації з силовими відомствами працюють над безпекою голосування та попередженням можливих провокацій.
Версія для друку Поділиться:


Вверх