ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Про роботу фахівців із соціальної роботи

17 вересня 2013 | 00:00

На виконання соціальних ініціатив Президента України та пріоритетних завдань Міністерства соціальної політики України у 2012 році було запроваджено введення посади фахівця із соціальної роботи до структури і штатів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. До штату центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді введено 658 посад фахівців із соціальної роботи.
Метою діяльності фахівців із соціальної роботи є виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, інших соціально незахищених груп населення, які потребують соціальної підтримки та надання їм соціальних послуг.
Так, протягом 2013р. фахівцями із соціальної роботи охоплено 446265 осіб найуразливіших категорій населення відвідали понад 112 тис. сімей з дітьми. За результатами відвідувань 11192 сімей взято на облік центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах. Соціальним супроводом у 2013 році охоплено 8431 сім’я.
Протягом першого півріччя 2013 року 200 фахівців із соціальної роботи підвищили свою кваліфікацію і отримали сертифікати державного зразка.
 

Версія для друку Поділиться:


Вверх