Юні синхроністки Харківщини здобули впевнену перемогу в чемпіонаті України

З 7 по 10 березня в басейні «Локомотив» відбувся чемпіонат України з синхронного плавання серед юніорів.

Участь у чемпіонаті приймали спортсмени з Харківської, Миколаївської, Одеської областей та Києва. За підсумками змагань на рахунку харківських синхроністок були 8 золотих, 3 срібні та 1 бронзова нагорода.

У технічній програмі соло перше місце посіла Олександра Бурдова з результатом 83.2124 бали. У довільній програмі соло чемпіонкою стала Анастасія Кулик (82.1000 бали). Ще одна харків’янка Анастасія Солдатенкова з результатом 79.3500 бали посіла в довільній програмі друге місце.

У свою чергу Дар’я Корнєєва та Євгенія Лихман з результатом 81.6130 бали здобули золото в технічній програмі дуетів.

Олександра Бурдова та Анна Носова посіли перше місце в довільній програмі дуетів (83.4000 бали). Другим був дует з Києва, а ще одна харківська пара Агнія Блінова та Анастасія Солдатенкова завоювала в цій дисципліні бронзову медаль (78.8500 бали).

Перемогли харків’яни і в змаганнях мікст-дуетів. Герман Клименко та Анна Нестеренко отримали від суддів 58.8000 бали

Команда «Харківська область-1», до складу якої увійшли Бережна Валерія, Лихман Євгенія, Дерев'янченко Олеся, Носова Анна, Клименко Євангєліна, Шило Валерія, Корнєєва Дар'я, Бурдова Олександра та Кулик Анастасія, посіла перше місце в технічній програмі груп (84.0618 бали) та в довільній програмі груп (88.3000 бали). Срібними призерками в довільній програмі груп з результатом 85,8000 бали стала команда «Харківська область-2» (Блінова Агнія, Овчиннікова Ангеліна, Валкова Інга, Середа Софія, Григорова Валерія, Солдатенкова Анастасія, Єфімова Анна, Шмоніна Анастасія, Матвєєва Дар'я, Суровикіна Катерина, Мацієвська Софія, Тищенко Валерія).

Перші місця харків’янки розділили між собою та в змаганнях комбінованих груп. Перемогу з результатом 88.3000 бали здобула «Харківська область-1», а срібними призерами стали синхроністки з команди «Харківська область-2» (85.8000 бали)

У командному заліку з результатом 644,9872 бали перемогла «Харківська область-1». Друге посіла перша команда Києва (550,8694 бали), а третє було за командою «Миколаївська область-1» (524.8580 бали).