Харків’яни перемогли на ветеранському чемпіонаті світу з самбо

Костянтин Ананченко та Георгій Манучарян здобули золоті медалі чемпіонату світу з самбо серед майстрів, який відбувся в грецькому місті Салоніки.

Участь у змаганнях взяли 270 спортсменів з 18 країн світу, а за їх підсумками українські самбісти здобули 8 золотих, 7 срібних та 14 бронзових нагород. З них дві золоті були на рахунку харків’ян.

Костянтин Ананченко став чемпіоном світу серед ветеранів у віковій категорії 35-39 років у вазі до 82кг. У фінальному двобої він переміг росіянина Сергія Березовця.

У віковій категорії 60-64 роки у вазі понад 100кг чемпіоном світу став харківський самбіст Георгій Манучарян. Друге місце в цій категорії посів також українець Володимир Іваненко.

У медальному заліку збірна України посіла друге місце. Перше було за російськими самбістами, а замкнули трійку найсильніших збірних представники Казахстану.