Юні легкоатлети регіону здобули медалі чемпіонату України

17 та 18 травня в Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2000 р.н. та молодше, на якому харків'яни посіли третє місце в загальнокомандному заліку.

У змаганнях взяли участь 554 легкоатлети з 22 областей України та Києва. Харківська область була представлена 42-ма спортсменами, які завоювали 3 золоті, 4 срібні, 2 бронзові медалі та з сумою 672 очки вибороли третє загальнокомандне місце.

Переможцями в своїх видах програми стали:

- Владислав Бірюков - спортивна ходьба на 10000м (47:13.01);

- Любов Север’янова - біг на 2000м з перешкодами (7:11.61);

- Дарина Діханова – семиборство (5061 очко).

Другі місця вибороли:

- Валерій Левічев - стрибки у довжину;

- Ганна Хопяк - штовхання ядра;

- Ольга Лапузова - стрибки з жердиною;

- Тетяна Білик - семиборство.

Третіми стали Карина Фанберг (стрибки у висоту) та Катерина Павленко (стрибки з жердиною).

Друге загальнокомандне місце було за збірною Київської області (721 очко), а перемогу здобули легкоатлети Дніпропетровської області (848 очок).

Цей чемпіонат був головним етапом відбору атлетів 2001 року народження для участі в Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який з 22 по 30 липня прийматиме Угорщина.